Kto jest kim w telenoweli „Przyznaję się do winy”? Oto bohaterowie serialu!

Przyznaję się do winy” to wyprodukowana dla Televisy, meksykańska telenowela z 2017 roku. W poruszającej produkcji wystąpiły największe gwiazdy gatunku – Daniela Castro, Mayrín Villanueva, Juan Soler, Sabine Moussier czy Enrique Rocha, a także utalentowani młodzi aktorzy Juan Diego Covarrubias i Irina Baeva. A grani przez nich bohaterowie niejednokrotnie wywoływali emocje u widzów! Poznajmy postaci telenoweli „Me Declaro Culpable”. Dowiedzmy się kto jest kim? 

Roberta (Daniela Castro) – żona Franca, matka Natalii i córka Maura. Jest piękną i elegancką kobietą, która cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Jest niestabilna emocjonalnie i niebezpieczna. Bezgranicznie kocha swojego męża i córkę. Ciągle podejrzewa, że jest zdradzana. Obsesyjnie pragnie, aby Franco przy niej pozostał. Traktuje Albę jako największą rywalkę. Gardzi nią i robi wszystko, aby rozdzielić ją z ukochanym. Ukrywa przed mężem prawdę na temat wypadku, który spowodowała ich córka.

(Daniela Castro jako Roberta, fot. IMDb)

 

Alba (Mayrín Villanueva) – kobieta uczciwa, dobra i bardzo wrażliwa, ale zarazem silna. Jest oddaną matką i żoną. Trafiła do więzienia po tym, gdy spełniła ostatnią wolę ukochanego męża i odłączyła go od aparatury podtrzymującej życie. Swoją odwagą i szczerością zdobywa zaufanie i miłość Franca. Po wyjściu na wolność zaczyna życie od nowa. Jest gotowa na wszystko, aby odzyskać syna. Musi stoczyć walkę o szczęście z niebezpieczną Robertą oraz zawistną szwagierką Ingrid.

(Mayrín Villanueva jako Alba, fot. IMDb)

 

Franco (Juan Soler) – mąż Roberty, ojciec Natalii i zięć Mauro. Jest przystojnym, dojrzałym mężczyzną odnoszącym sukcesy w zawodzie prawnika. Jest bogaty i bardzo pewny siebie. Ma dobre serce, jest wrażliwy na niesprawiedliwość. Zawsze dąży do prawdy. Bezgranicznie kocha swoją jedyną córkę i dla jej dobra tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie z niestabilną emocjonalnie Robertą, której już nie kocha. Zakochuje się w Albie, która swoją szczerością i odwagą zdobywa jego zaufanie i miłość.

(Juan Soler jako Franco, fot. Las Estrellas)

 

Paolo (Juan Diego Covarrubias) – utalentowany, przystojny młody człowiek. Sportowiec pełen entuzjazmu, wigoru i samodyscypliny. Wychował się w ubóstwie, jednak ambicją i ciężką pracą trafił na sam szczyt. Miał szansę na międzynarodową karierę, jednak wszystko przekreślił wypadek samochodowy, któremu uległ z winy Natalii. Przykuty do wózka inwalidzkiego wpada w depresję i użala się nad sobą. Odzyskuje radość i chęć do życia dzięki Natalii. Zaprzyjaźnia się z nią i zakochuje się w niej nie wiedząc, że to ona zniszczyła mu życie.

(Juan Diego Covarrubias jako Paolo, fot. Las Estrellas)

 

Natalia (Irina Baeva) – córka Franca i Roberty. Jest nieco rozpieszczoną, ale szlachetną, miłą i prostą dziewczyną. Oczko w głowie tatusia. Zależy jej na tym, aby Franco jej ufał i był z niej dumny. Jest związana z Juliánem, jednak tak naprawdę go nie kocha. Po wypadku, który spowodowała żyje w ogromnym poczuciu winy. Za namową matki i chłopaka ukrywa jednak prawdę przed ojcem. Poznaje Paolo, z którym się zaprzyjaźnia, a później zakochuje się w nim. Nie ma pojęcia, że to z jej winy chłopak jest przykuty do wózka inwalidzkiego.

(Irina Baeva jako Natalia, fot. Las Estrellas)

 

Pozostali bohaterowie:

Julián (Pedro Moreno) – ambitny, pozbawiony skrupułów karierowicz, który uważa, że tylko pieniądze dają szczęście. Dla wygody i korzyści finansowych spotyka się z Natalią. Zna prawdę o wypadku i manipuluje dziewczyną, aby zatrzymać ją przy sobie.

Ingrid (Sabine Moussier) – szwagierka Alby. Nienawidzi bratowej za to, że ta odebrała jej ukochanego brata, dlatego nastawia bratanka przeciwko niej. Robi wszystko, aby zatrzymać Gabriela przy sobie i zająć miejsce jego matki. Jest nieszczera i perfidna.

Mauro (Enrique Rocha) – ojciec Roberty, teść i mentor Franca. Sprawia pozory człowieka prawego. Ogólnie szanowany, jest tak naprawdę mężczyzną niewiernym i niemoralnym. Tyran i manipulator, który odpowiada za zły stan psychiczny córki i śmierć żony.

Gael (Alejandro Ávila) –współpracownik Franca a zarazem jego najlepszy przyjaciel i wierny powiernik. Wieczny kawaler i kobieciarz, który unika stałych związków. Wrażliwiec, który boi się cierpieć z miłości. Zakochuje się w Biance, jednak nie ma u niej szans..

Tiziano (Ramiro Fumazoni) – arogancki, przebiegły i pozbawiony skrupułów prawnik. Jest obsesyjnie zakochany w Robercie, która porzuciła go dla Franco. Nienawidzi rywala i pała rządzą zemsty, dlatego nie cofnie się przed niczym, aby go zniszczyć.

Katia (Alejandra García) – atrakcyjna młoda kobieta, dziewczyna Paolo. Porzuca go zaraz po wypadku, ponieważ nie może znieść myśli, że spędzi życie u boku kaleki, ale tak naprawdę go kocha. Wraca, aby odzyskać ukochanego. Spiskuje z Juliánem.

Bianca (Lisset) – przyjaciółka Franca, właścicielka kawiarni sąsiadującej z kancelarią prawniczą. Wyciąga pomocną dłoń do Alby i zatrudnia ją jako kelnerkę. Jest homoseksualistką i zakochuje się w swojej pracownicy, dlatego odrzuca zaloty Gaela.

Julieta (Margarita Magaña) – matka Pedra, najlepszego przyjaciela Gabriela. Jest kobietą atrakcyjną. Nawiązuje romans z nastoletnim synem Alby chociaż wie, że chłopak jest niepełnoletni.

 

 

FOT. Novela.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *