„Przyznaję się do winy” – podstawowe informacje o telenoweli

Na początku listopada 2017 roku w meksykańskiej telewizji zadebiutowała telenowela „Przyznaję się do winy”. Produkcja wyprodukowana przez Angelli Nesma Medinę opowiada o losach Alby, która została oskarżona o dokonanie eutanazji na ciężko chorym mężu. Główne role w tej przejmującej historii zagrali Daniela Castro, Mayrín Villanueva i Juan Soler. Oto kilka podstawowych informacji o serialu, który gromadził przed telewizorami w Meksyku średnio 2,84 milionów widzów! 

 

Kraj i rok produkcji: Meksyk 2017

Tytuł oryginalny: „Me declaro culpable”

Liczba odcinków: 62

Wytwórnia: Televisa  

Producent: Angelli Nesma Medina

Scenariusz: Claudio Lacelli, Carolina Parmo

Obsada: Daniela Castro, Mayrín Villanueva, Juan Soler, Juan Diego Covarrubias, Irina Baeva, Pedro Moreno, Sabine Moussier, Enrique Rocha, Alejandro Ávila, Ramiro Fumazoni, Alejandra García, Lisset, Margarita Magaña, Amairani, Arlette Pacheco i inni.

Utwór przewodni: „Me declaro culpable” – María José i Manuel Mijares

Czołówka:

Trailer: 

Fabuła:

Alba Castillo (Mayrín Villanueva) miała wszystko – wzorowego męża, kochanego syna i szczęśliwy dom. Niestety sielanka skończyła się wraz z chorobą nowotworową męża, który na łożu śmierci poprosił kobietę, aby odłączyła go od respiratora. Alba jako oddana i kochająca żona spełnia ostatnią wolę ukochanego, za co trafia do więzienia dla kobiet. Jej obrony podejmuje się odnoszący sukcesy Franco Urzúa (Juan Soler), jeden z najlepszych i najbardziej poważanych prawników pracujący w kancelarii teścia Mauro Monroy’a (Enrique Rocha). Franco bardzo angażuje się w pomoc wdowie, a ich przyjaźń szybko zamienia się w gorące uczucie. Niestety, Franco jest już mężem eleganckiej i zamożnej Roberty (Daniela Castro). Wychowuje córkę Natalię (Irina Baeva), co bardzo utrudnia mu odejście od żony. W dodatku córka Maura cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i nie zamierza pozwolić na to, aby mąż od niej odszedł. Nie cofnie się przed niczym, aby zatrzymać go przy sobie. Niestety, nie będzie to jedyna przeszkoda na drodze do szczęścia Franca i Alby. Kobieta będzie musiała jeszcze stoczyć walkę o prawa rodzicielskie do ukochanego syna. Jej rywalką będzie siostra zmarłego męża, zmagająca się ze schizofrenią Ingrid (Sabine Moussier), która szczerze nienawidzi bratowej i nie może wybaczyć jej tego co zrobiła. Dlatego za wszelką cenę chce rozdzielić Albę z ukochanym synem..

Natalia – córka Franca i Roberty to nieco rozpieszczona, ale wrażliwa dziewczyna o dobrym sercu. Jest związana z pracownikiem swojego ojca, Juliánem (Pedro Moreno). Dziewczyna nie wie jednak, że chłopak związał się z nią tylko dla wygody i pieniędzy. Po jednej z kłótni z partnerem Natalia wsiada za kierownicę pod wpływem alkoholu i narkotyków, co kończy się tragicznie. Pod koła jej samochodu wpada obiecujący, młody piłkarz Paolo Leiva (Juan Diego Covarrubias), który w wyniku wypadku traci władzę w nogach i szansę na międzynarodową karierę. Przerażona Natalia ucieka z miejsca wypadku i za namową matki oraz swojego chłopaka zachowuje milczenie o tym co się stało. Los jednak ponownie krzyżuję jej drogę z niepełnosprawnym chłopakiem. Młodzi zaprzyjaźniają się ze sobą, a z czasem zakochują się w sobie. Nie są jednak świadomi tego, że łączy ich tragiczna przeszłość…

 

 

FOT. IMDb

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *