Przewodnik od 25 czerwca do 1 lipca

Premiera telenoweli „Złota pieśń” (iTVN), pożegnanie z bohaterami serialu „Nie igraj z aniołem” (TV 4) i wielki powrót hitowej „Esmeraldy” (TV 4) – to wszystko czeka nas w tym tygodniu! Oto nowy przewodnik telewizyjny od 25 czerwca do 1 lipca, w którym znajdziecie rozpiskę po kanałach, godzinach emisji czy liczbie odcinków waszych ulubionych telenowel latynoskich! 

TELENOWELE W TELEWIZJI NAZIEMNEJ I CYFROWEJ:

TV 4 TV PULS ESKA TV
Pon. 25.06 16:00 Nie igraj z aniołem (186,187/194) 07:00 Dziesięć przykazań (85/176) 06:00 Zranione uczucia (10 powt.)      ok. 07:00 Zranione uczucia (11/160)
Wt. 26.06 16:00 Nie igraj z aniołem (188,189/194) 07:00 Dziesięć przykazań (86/176) 06:00 Zranione uczucia (11 powt.)      ok. 07:00 Zranione uczucia (12/160)
Śr. 27.06 16:00 Nie igraj z aniołem (190,191/194) 07:00 Dziesięć przykazań (87/176) 06:00 Zranione uczucia (12 powt.)      ok. 07:00 Zranione uczucia (13/160)
Czw. 28.06 16:00 Nie igraj z aniołem (192,193/194) 07:00 Dziesięć przykazań (88/176) 06:00 Zranione uczucia (13 powt.)      ok. 07:00 Zranione uczucia (14/160)
Pt. 29.06 16:00 Nie igraj z aniołem (194 – OST.)    17:00 Esmeralda (1/137) 07:00 Dziesięć przykazań (89/176) 06:00 Zranione uczucia (14 powt.)      ok. 07:00 Zranione uczucia (15/160)
Sb. 30.06 06:00 Zranione uczucia (15 powt.)      ok. 07:00 Zranione uczucia (16/160)
Nd. 01.07 06:00 Zranione uczucia (16 powt.)      ok. 07:00 Zranione uczucia (17/160)
TV TRWAM iTVN POLONIA 1
PON. 25.06 22:10 Mojżesz – 10 przykazań (79/176) 08:00 Złota pieśń (1,2/62)                  13:30 Droga do miłości (62/120) 06:35 Celeste 
WT. 26.06 14:10 Mojżesz – 10 przykazań (79 powt.) 08:00 Złota pieśń (3/62)                  13:30 Droga do miłości (63/120) 06:35 Celeste 
ŚR. 27.06 08:00 Złota pieśń (4/62)                  13:30 Droga do miłości (64/120) 06:35 Celeste 
CZW. 28.06 08:00 Złota pieśń (5/62)                  13:30 Droga do miłości (65/120) 06:35 Celeste 
PT. 29.06 08:00 Złota pieśń (6/62)                  13:30 Droga do miłości (66/120) 06:35 Celeste 

TELENOWELE W NOVELA TV:

Dom po sąsiedzku Rozgrywki z wyższych sfer Czarna perła
PON. 25.06 01:00, 06:50, 13:00 (54)              18:50 (55/165) 01:55, 07:50, 13:50 (200)                            19:50 (201/212) 02:25, 08:15, 14:25 (141)                  20:20 (142/200)
WT. 26.06 01:00, 06:50, 13:00 (55)              18:50 (56/165) 01:55, 07:50, 13:50 (201)                            19:50 (202/212) 02:25, 08:15, 14:25 (142)                  20:20 (143/200)
ŚR. 27.06 01:00, 06:50, 13:00 (56)              18:50 (57/165) 01:55, 07:50, 13:50 (202)                            19:50 (203/212) 02:25, 08:15, 14:25 (143)                  20:20 (144/200)
CZW. 28.06 01:00, 06:50, 13:00 (57)              18:50 (58/165) 01:55, 07:50, 13:50 (203)                            19:50 (204/212) 02:25, 08:15, 14:25 (144)                  20:20 (145/200)
PT. 29.06 01:00, 06:50, 13:00 (58)              18:50 (59/165) 01:55, 07:50, 13:50 (204)                            19:50 (205/212) 02:25, 08:15, 14:25 (145)                  20:20 (146/200)
SB. 30.06 01:00, 06:50, 13:00 (59)              18:50 (60/165) 01:55, 07:50, 13:50 (205)                            19:50 (206/212) 02:25, 08:15, 14:25 (146)                  20:20 (147/200)
ND. 01.07 01:00, 06:50, 13:00 (60)              18:50 (61/165) 01:55, 07:50, 13:50 (206)                            19:50 (207/212) 02:25, 08:15, 14:25 (147)                  20:20 (148/200)
Anita Wola życia Prawo do narodzin
PON. 25.06 03:20, 09:10, 15:15 (28)              21:15 (29/138) 04:20, 10:10, 16:10 (83)                  22:10 (84/113) 05:05, 11:10, 17:00 (43)                            23:05 (44/190)
WT. 26.06 03:20, 09:10, 15:15 (29)              21:15 (30/138) 04:20, 10:10, 16:10 (84)                  22:10 (85/113) 05:05, 11:10, 17:00 (44)                            23:05 (45/190)
ŚR. 27.06 03:20, 09:10, 15:15 (30)              21:15 (31/138) 04:20, 10:10, 16:10 (85)                  22:10 (86/113) 05:05, 11:10, 17:00 (45)                            23:05 (46/190)
CZW. 28.06 03:20, 09:10, 15:15 (31)              21:15 (32/138) 04:20, 10:10, 16:10 (86)                  22:10 (87/113) 05:05, 11:10, 17:00 (46)                            23:05 (47/190)
PT. 29.06 03:20, 09:10, 15:15 (32)              21:15 (33/138) 04:20, 10:10, 16:10 (87)                  22:10 (88/113) 05:05, 11:10, 17:00 (47)                            18:50 (48/190)
SB. 30.06 03:20, 09:10, 15:15 (33)              21:15 (34/138) 04:20, 10:10, 16:10 (88)                  22:10 (89/113) 05:05, 11:10, 17:00 (48)                            18:50 (49/190)
ND. 01.07 03:20, 09:10, 15:15 (34)              21:15 (35/138) 04:20, 10:10, 16:10 (89)                  22:10 (90/113) 05:05, 11:10, 17:00 (49)                            18:50 (50/190)

TELENOWELE W SERWISACH VOD I INTERNECIE:

IPLA TV (www.ipla.tv)  PLAYER PL (www.player.pl)
Otchłań namiętności                          Nieposkromiona miłość

Dzikie serce                                       Kiedy się zakocham

Dom po sąsiedzku                             Królowa południa

Idiotki nie idą do nieba                      Kotka

Zakazane uczucie                               Burza

Morze miłości                                    Mój grzech

Włoska narzeczona                            Pieska miłość

Zbuntowani                                        Zaklęta miłość

Trzy razy Ana                                     Triumf miłości

Ukryta miłość

Droga do miłości

Królowa serc

Moda na sukces

Na przekór przeznaczeniu

Niewinna intryga

Rzeka kłamstw

Skradzione życia

W niewoli przeszłości

W obronie honoru

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *